+48  798 272 734     biuro@twojmediator.com.pl

 

 

MEDIACJE W BIZNESIE

MEDIACJE Z PRACOWNIKAMI

SZKOLENIA Z ZAKRESU ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTU W BIZNESIE I W FIRMIE

 

Od 16 lat zajmujemy się mediacjami, negocjacjami oraz rozwiązywaniem spraw spornych w środowisku firm. Mamy doświadczenie w rozwiązywaniu konfliktów poza sądem. Często z pozoru trudne sprawy kończymy na wymianie pism lub kilku telefonach. Takich spraw w roku obsługujemy setki, naszym głównym obszarem działania jest branża transportowa i rolna, ale doskonale czujemy się w każdej sprawie biznesowej, nawet tej najdrobniejszej.

 

Kolejnym obszarem naszej działalności to pomoc w negocjacji z pracownikami. W dobie deficytów na rynku pracy, każdy pracownik jest na wagę złota, ale często dochodzi w firmach do konfliktów w różnych sferach : wynagrodzenia, umów czy obowiązków. Posiadamy wiedzę, która pomoże w rozwiązaniu konfliktów oraz pomoże wyszkolić pracowników oraz ich szefów, aby w przyszłości do sytuacji spornych nie dochodziło. Wiemy, że dużym problemem jest właściwy dobór pracowników na dane stanowisko, więc możemy pomóc w rekrutacji i objaśnić jak dobierać odpowiednie osoby spośród ich CV.

 
 

MEDIACJE W ŻYCIU PRYWATNYM

MEDIACJE RODZINNE/MAŁŻEŃSKIE/POROZWODOWE

MEDIACJE Z BANKAMI, UBEZPIECZYCIELAMI, USŁUGODAWCAMI

PISANIE PISM W SPRAWACH SPORNYCH

 

Częstą sprawą w naszym życiu prywatnym są konflikty i spory. Mogą to być konflikty w rodzinie (np. małżeńskie, alimentacyjne, podział majątku, opieka nad dziećmi), sąsiedzkie, związane z różnego rodzaju zakupami (np. internetowymi, czy samochodu), usługami (np. źle wykonany remont), bankami, ubezpieczycielami i wiele wiele innych.

Zawieramy ugody alimentacyjne do wypłaty 500+. Ugodny rozwodowe które maksymalnie przyspieszają sprawy rozwodowe. Zawieramy ugody w sprawach spornych związanych z bankami czy ubezpieczycielami oraz w każdym innym konflikcie. Każdą ugodę możemy potwierdzić sądowo bez rozprawy.

Przy ugodach w sprawach sądowych, możemy od razu zamknąć przewód sądowy i otrzymać zwrot kosztów sądowych.

Piszemy również pisma w sprawach spornych w każdej sprawie - koszt od 40 zł.

 
 

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW I SZEFÓW

- Z TECHNIK SPRZEDAŻOWYCH I NEGOCJACJI

- Z ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM

- SZKOLENIA DLA SPEDYTORÓW

Prowadzimy szkolenia dla pracowników w miejscu pracy z technik sprzedażowych oraz negocjacji.

- szkolenia indywidualne dla nowych pracowników - do 3h w miejscu pracy lub indywidualnie w naszej siedzibie.

- szkolenia dla grup pracowniczych - 1 dzień szkoleniowy 8h. (można podzielić na części)

- szkolenia dla sprzedawców i handlowców z technik sprzedażowych i negocjacji -do 3 h w miejscu pracy lub w naszej siedzibie.

- szkolenia z zarządzania dla kierowników i szefów firm (rozwiązywanie problemów bieżących)- czas i tryb ustalany indywidualnie.

 

 
 

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Jeżeli masz małą firmę, albo nie chcesz budować dodatkowego działu HR (zarządzanie zasobami ludzkimi), to mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Pomagamy firmą rekrutować pracowników w profesjonalny sposób oraz prowadzić ich karierę zawodową w firmie.

Uczymy przedsiębiorców, kierowników, szefów rozmowy z pracownikiem, negocjacji oraz odpowiedniego motywowania.

 

 

 

Ceny ustalamy indywidualnie. Koszt jednej mediacji gdzie nie ma wartości przedmiotu sporu, czyli najczęściej rodzinne, czy małżeńskie zaczyna się już od 100 zł netto za wspólne spotkanie. Mediacje z pracownikami/pracownikiem, czy biznesowe- ustalane indywidualnie.

Koszt mediacji w przypadku określenia wartości przedmiotu sporu to 2% od wartości przedmiotu sporu, nie mniej niż 200zł netto. Koszt napisania pisma lub porady zaczyna się już od 40 zł netto w przypadku niewielkich spraw spornych. Koszty szkoleń podane są obok szkoleń.

Każdą zawartą ugodę można potwierdzić w sądowo.

Koszt mediacji sądowych ( zleconych przez sąd) określa ustawa.

Ze względu na to że każda sprawa jest inna i ma inny stopień skomplikowania podane ceny są przykładowe i tyczą się głównie spraw "drobnych", w przypadku zapytań wyślemy ostateczną wycenę.