+48  798 272 734     biuro@twojmediator.com.pl

Naszą domeną jest pomoc.

Mediacje to sposób na pozasądowe rozwiązanie konfliktu. Stosowane są nie tylko w biznesie, ale i w życiu codziennym.

​ Jako profesjonalny mediator pomagamy w rozwiązywaniu spraw spornych zanim one trafią do sądu. Specjalizujemy się w sprawach biznesowych, jak i prywatnych. Wiemy, że czasami drobna sprawa może urosnąć do rangi wielkiego problemu. Załagodzenie konfliktu w porę pomoże uniknąć odwiedzin w sądzie lub zminimalizuje koszty jakie trzeba wydać na adwokata. Wiemy, też że często radcy prawni nie chcą lub nie mają czasu aby rozwiązywać drobne konflikty, wolą duże sprawy sądowe i tu wkraczamy my mediatorzy. Naszym zadaniem jest tak rozwiązać konflikt, aby nie doszło do rozprawy i tym samym zaoszczędzimy Państwa czas i nerwy. ​

 GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA

 Od 2004 roku obracamy się w środowisku firm, zajmujemy się negocjacjami umów, rekrutacją i szkoleniem pracowników, negocjacjami i mediacjami pracowniczymi, rozwiązywaniem spraw spornych poza sądem, mediacjami między firmami, mediacjami z bankami, ubezpieczycielami, dłużnikami. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę odnośnie negocjacji, prawa, mediacji, w tym mediacji sądowych:

- Certyfikat wydany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy ukończenia kursu na Mediatora : zgodny ze standardami szkolenia mediatorów ustalonymi przez Społeczną Radę ds Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29.10.2007r.

-Certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie transportu drogowego rzeczy wydany przez Instytut Transportu Drogowego w Warszawie: zgodny z art. 21 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE).

- Dyplom uzyskania tytułu magistra socjologii uzyskany na Uniwersytecie Szczecińskim. Naszą specjalnością jest socjotechnika.

- Mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy oraz przy Sądzie Okręgowym w Słupsku.

Naszym głównym obszarem działalności w zakresie spraw cywilnych to rolnictwo, transport, produkcja roślinna i zwierzęca, rynek spożywczy, branża morska, spedycja, branża energetyczna, branża odnawialnych źródeł energii, rybołówstwo, handel oraz usługi etc.

Posiadamy również kompetencje w zakresie mediacji i rozwiązywania spraw spornych w sprawach rodzinnych.


Działamy na terenie całego kraju, najczęściej mediacje Chojnice, mediacje Sępólno Krajeńskie, Tuchola.